Nedělá-li člověk to, co miluje, pak musí milovat to, co dělá.

Propojujeme správné lidi se skvělými týmy. Pomáháme týmům k dosažení unikátních výsledků. Milujeme to, co děláme a nakazíme i Vás.

To jsme my

uploads/images/andrea.jpg

Andrea Vodenková

Propojuji správné lidi se skvělými projekty. Jako pravý extrovert miluju poznávání nových lidí nejen po pracovní stránce. Ve volném čase se dopuji adrenalinem (horolezení, potápění, wakeboarding) a ráda zkouším vše nové a nepoznané.

uploads/images/tom.jpg

Tomáš Vodenka

“Infikuji” lidi k hledání vlastní cesty předáváním vlastních zkušeností. Založil a vybudoval jsem 200 člennou IT firmu. Dnes investuji do lidí, kteří touží jít podnikatelskou cestou. Ve volném čase čtu, lezu, potápím se a cestuji s rodinou či s přáteli.

uploads/images/matej.jpeg

Matěj Kotrba

Jsem IT headhunter tělem i duší. Zároveň vedle toho tvořím pro českou a slovenskou IT komunitu podcast Fuckupy v IT. Moji hosté v něm sdílí jaké průšvihy a fuckupy za svou kariéru v IT udělali nebo zažili, jak je vyřešili a jak se z nich můžete poučit vy posluchači.

uploads/images/adela.png

Adéla Klapková

Starám se o portfolio partnerů a projektů, kterým můžeme v rámci našich kapacit pomoci. Jednám otevřeně, odkrývám karty našeho businessu a v rámci nastavování spolupráce se zákazníky řeším ,,fair rate”. Ráda přijímám nové výzvy v podobě náročnějších a komplexnějších projektů. Ve volném čase ráda cestuji, sportuji, rozšiřuji si IT dovednosti a zkouším nové recepty.

uploads/images/přemysl-novák.jpg

Přemysl Novák

Chci dělat věci tak, aby jsem se za ně nemusel stydět. Tímto pravidlem se snažím řídit jak v životě osobním, tak i pracovním. Jako poslání mám za úkol ukázat trhu na který se zaměřuji ( IT ), že né všichni z této branže jsou zde pouze kvůli finanční odměně , ale že jsou zde také lidé, kterým záleží na druhých, myslí to vážně a chtějí opravdu pomáhat najít tzv. " dream job ". Výsledek který tímto vzniká je maximální spokojenost jak na straně našich IT specialistů, tak našich klientů, tedy WIN/WIN. V osobním životě se věnuji rodině, přátelům, focení, snowboardingu, horským túrám a přijímání nových výzev, které nikdy nekončí.

uploads/images/tereza-doležalová.jpeg

Tereza Doležalová

Starám se o to, abych propojila vhodné lidi se správnými projekty. Jednám vždy na rovinu, a k maximální spokojenosti všech. Ve volném čase se věnuji kynologii, ráda objevuji svět nových rostlin a ráda se vzdělávám v IT.

Rádi se s Vámi potkáme osobně.

Nehrajeme si na žádné formality, rádi se s Vámi potkáme u piva, sportu nebo na jiné akci.

photos1Photos2photos3