Nedělá-li člověk to, co miluje, pak musí milovat to, co dělá.

Propojujeme správné lidi se skvělými týmy. Pomáháme týmům k dosažení unikátních výsledků. Milujeme to, co děláme a nakazíme i Vás.

To jsme my

Andrea Šebková

Propojuji správné lidi se skvělými projekty. Jako pravý extrovert miluju poznávání nových lidí nejen po pracovní stránce. Ve volném čase se dopuji adrenalinem (horolezení, potápění, wakeboarding) a ráda zkouším vše nové a nepoznané.

Tomáš Vodenka

“Infikuji” lidi k hledání vlastní cesty předáváním vlastních zkušeností. Založil a vybudoval jsem 200 člennou IT firmu. Dnes investuji do lidí, kteří touží jít podnikatelskou cestou. Ve volném čase čtu, lezu, potápím se a cestuji s rodinou či s přáteli.

Lucie Kotorová

Ráda poznávám a komunikuji s lidmi, kteří pracují nebo chtějí pracovat v IT. Naslouchám, co je baví a na základě toho jim pomáhám najít ten správný a zajímavý projekt. Hodně si v životě zakládám na upřímnosti a tu přenáším i do své práce. Co dalšího mne charakterizuje, je odvaha. Pouštím se do nových věcí po hlavě a proto mě ve volném čase najdete buď po vodou, nebo na skále, na kole či inlinech, v Čechách nebo v zahraničí, a sem tam vám upletu i košík z pedigu.

Adéla Klapková

Starám se o portfolio partnerů a projektů, kterým můžeme v rámci našich kapacit pomoci. Jednám otevřeně, odkrývám karty našeho businessu a v rámci nastavování spolupráce se zákazníky řeším ,,fair rate”. Ráda přijímám nové výzvy v podobě náročnějších a komplexnějších projektů. Ve volném čase ráda cestuji, sportuji, rozšiřuji si IT dovednosti a zkouším nové recepty.

+ naše komunita IT specialistů

Respektujeme odlišnosti druhých

Každý člověk je jiný, má jiné přednosti a jiné zkušenosti. Respektovat různost každého z nás je základním kamenem pro dosažení maximální efektivity týmu.

Komunikujeme s lidmi, ne o lidech

Největší vzdáleností mezi lidmi je nedorozumění. Otevřená komunikace vždy byla, je a bude (než ovládneme telepatii) tou nejlepší cestou k vytváření efektivních týmů.

Pomáháme si

Silní lidé druhé nesrážejí, ale pomáhají jim vzhůru. A právě to je dělá silnými. Ty nejlepší týmy mohou vytvořit pouze lidé, kteří si umí říci o pomoc a umí pomoci druhým.

Důvěřujeme každému

Naplno důvěřovat ostatním je prý riskantní. Nicméně riskujeme jen to, že druzí ztratí naši důvěru. Proč tedy nedůvěřovat rovnou? Proč trochu neriskovat?

Rádi se s Vámi potkáme osobně.

Nehrajeme si na žádné formality, rádi se s Vámi potkáme u piva, sportu nebo na jiné akci.

Naše akceNaše akceNaše akce